Logi sisse
Tere tulemast!

Sinu elukestev ligipääs hariduse e-teenustele!

HarID aitab ühe kasutajaga sisse logida mitmesse rakendusse, luua konto ka alaealisele, kellel ei ole ID-kaarti ning hallata oma asutuse töötajate kasutajaõigusi.

Juba liitunud rakendused: eKool, Opiq, Foxcademy, E-koolikott, E-koolikoti sisuloome, Tahvel, Libry, Haridusportaal, HARNO Moodle, EIS, Print In City, Eliis, SAIS, Konkursiveeb, eLasteaed ja see nimekiri täieneb!

Teenust haldab HARNO.

Kinnituskiri võib konto loomisel sattuda teie meiliteenuse pakkuja tõttu rämpsposti kataloogi. Kui tundub, et kirja ei saadetud, siis palun vaadake rämpsposti kataloog üle! 

Harno EENet teostab 22. oktoobril X-tee turvaserveris tarkvarauuenduse ajavahemikus 20:30-21:00. Sellega seoses võib esineda kuni 10-minutiline katkestust live X-tee teenuste tarbimises ja pakkumises. Vabandame ebamugavuste pärast!

www.hitsa.ee/e-ope-korduma-kippuvad-kusimused

Mida teha, kui lapsel pole ID kaarti või Mobiil-ID võimalust?

  • Lapsele saab HarIDisse konto teha tema eeskostja (nt lapsevanem).
  • Eestkostja loob endale HarID konto ja sellega tekib seos laste ja eeskostjate vahel automaatselt, kuna HarID on seotud rahvastikuregistriga.
  • Eeskostja saadab lapse e-mailile (näiteks sellel, mida kool on aidanud luua) HarIDist kutse liitumiseks. Sisselogituna on näha lapsevamal oma laste info, mille juures on nupp "saada kutse". Vajuta nuppu ja täida ära küsitud väljad. NB! Kõik meilid võivad meist sõltumatult minna rämpsposti. Kui kinnituskirja ei tule, siis vaata palun sinna!
  • Laps logib sisse oma meilipostkasti ja aktiveerib sealt HarID konto emailis oleva lingi kaudu (kui lapsel eposti aadressi ei ole, siis selle teeb lapse nimel ka eeskostja vastavalt Isikuandmete kaitse seadusele § 8), pannes ka sobiliku parooli edaspidiseks sisselogimiseks. 
  • Edaspidi saab laps kasutada HarID logimist kasutajanime ja parooliga, kuna tema küljes on läbi vanema ka tema isikukood.